Вінниця Information

Незалежний новинний портал з оперативним висвітленням подій у Вінниці та області. Сайт новин №1 у Вінниці за розміром аудиторії. Новини створюються для Вас мультимедійною редакцією RIA та 20minut.ua. Ми висвітлюємо важливі та цікаві події, людей, життя Вінниці.

Результат ринкового скорингу від YouControl – композитний індекс MarketScore. Система оцінки фінансової стійкості компанії шляхом переведення у бали попередньо обчислених фінансових показників. Результат фінансового скорингу від YouControl — композитний індекс FinScore. Україна, 21030, Вінницька обл., Вінницький р-н, місто Вінниця, пр.Юності, будинок 12, квартира 12.

// Тези доповідей одинадцятої Вінницької обласної історико-краєзнавчої конференції. Інформація, яку розміщено на сайті golos.com.ua, є власністю редакції газети „Голос України”. Будь-який передрук чи будь-яке інше поширення зазначеної інформації здійснюється за попередньої згоди керівництва редакції. Оформивши передплату на електронне видання газети “Голос України”, ви отримуєте право на вільний доступ до архіву газети “Голос України” починаючи з 1 січня 1991 року у PDF форматі.

газета по українськи вінниця

Для iнтернет-видань обов’язковим є гiперпосилання на Gazeta.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці тексту. Значна кількість газет видавалася для військових частин. Українські ж часописи цього періоду становили 64 % всієї преси Поділля.

Про Газета По

Доставка видань України за межі України здійснюється виключно за адресною системою експедирування – з пересиланням бандеролями на адресу передплатника. Оплату можна здійснити роздрукувавши рахунок-фактуру та оплативши його в банку або використавши платіжну картку в режимі on-line. З цим запитом виникла проблема. Ми намагаємося усунути її якнайшвидше.

З 18 Листопада Вінниччина Переходить У «червону» Зону

Приваблива численними рівнями інформації, від офіційних урядових публікацій до приватних оголошень, вона надає дослідникам модерної доби величезні можливості. Вінницької обласної історико-краєзнавчої конференції. Після того видання газети припинилося. Власне кажучи, trk dp ua «Україна» у Вінниці була продовженням газети «Україна», що виходила у Кам’янці-Подільському. Фронтова газета «Український Козак». Щоденна народна газета «Українське Слово» може бути джерелом для вивчення боротьби проти більшовицької агресії на Поділлі в 1919 році.

Придбайте ліцензію, щоби переглянути всі матеріали з цього розділу. Авторське право © 2021 Вінниччина. Переглянути у відділі літератури та інформації з питань краєзнавства. Вінницька газета «Україна» виходила у Вінниці з 23 травня по 8 червня 1920 р.

22 жовтня 1918 року – день відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету. Подільське українське товариство «Просвіта» видало одноденну газету «Свято Поділля», яка також зберігається у фондах бібліотеки. Друкується українською мовою (і частково російською, так цитати надають мовою оригіналу). Виходить у вівторок і п’ятницю з програмою телебачення.

Думка авторів не завжди співпадає з думкою редакції. «Український інтерес» не відповідає за вміст інших сайтів. Брифінг заступниці директорки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Тетяни Бондаренко щодо епідситуації в області станом на eight грудня 2021 р. Це газета для кожного вінничанина і жителя області, газета про людей і про владу, газета, якій довіряють. Газета «Хвиля» про зустріч С.В.Петлюри у Вінниці в 1920 р.

Рекламна зйомка і поліграфія, вивіски і об’ємні літери, порошкове фарбування.

Це було пов’язано з тим, що революція скасувала встановлені царатом обмеження прав українського народу і щодо української мови. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution four.0 International. Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить посилання на агентства “Iнтерфакс-Україна”, PHL та Reuters у будь-якiй формi суворо забороняється. Матеріали з позначкою друкуються на правах реклами. Редакція Gazeta.ua може не розділяти позицію авторів розділу “Погляди” та не несе відповідальність за матеріали авторів та читачів розділу “Блоги”. Керівником підприємства «ВІННИЦЬКА ГАЗЕТА, РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ, ДКП» є Космина Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.